Dofinansowanie na biofeedback w 2022

W maju 2022 roku rozpocznie się kolejny nabór wniosków do programu Aktywna Tablica.

 • Nie posiadasz sprzętu do neuroterapii w swojej placówce? Złóż wniosek o NeuroFeedback lub tDCS!
 • Posiadasz już taki sprzęt? Zawsze możesz go rozbudować lub zakupić produkt, który uzupełni terapię!

 • Masz pytania?
 • Nie znasz tych metod?
 • Nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy?
 • Masz problemy z wypełnieniem wniosku?

Nie przejmuj się i zgłoś się do nas! ELMIKO jest firmą z ponad 40 letnim doświadczeniem, zaufaj nam tak jak tysiące zadowolonych klientów w Polsce i za granicą!

 

 

  Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

  WYPEŁNIJ FORMULARZ A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

  Zgoda na przetwarzanie danych (obowiązkowa)

  Zgoda na otrzymywanie newslettera

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – [nazwa firmy]. [adres], w zakresie: imię i nazwisko, adres email lub telefon, w celach sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy]. oraz w celu przesłania do mnie informacji zwrotnej i nawiązania ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

  Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO [nazwa firmy], poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej [adres email]. lub na piśmie, na adres [nazwa firmy], [adres], oświadczenia zawierającego stosowne żądanie co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO [nazwa firmy]; mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z nie otrzymywaniem informacji dotyczących sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy], a także z otrzymaniem informacji zwrotnej i nawiązaniem ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych zawartych w formularzu w związku z prowadzoną przez Spółkę działalnością gospodarczą, w szczególności w celach marketingowych, handlowych oraz informacyjnych, a także wykonywania obowiązków wynikających z ewentualnie zawartych umów.

  Administratorem danych osobowych jest ELMIKO BIOSIGNALS sp. z o.o. z siedzibą w 05-822 Milanówku, ul. Sportowa 3, REGON: 36740677500000, NIP: 5291817032, adres mailowy w sprawach danych osobowych: rodo@elmiko.pl

  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Spółki lub drogą listowną. Pełna klauzula informacyjna jest dostępna pod adresem: https://www.elmiko.pl/pl/content/22-polityka-prywatnosci lub w siedzibie Spółki.