o firmie

ELMIKO

Firma Elmiko powstała w 1978 roku jako mała firma projektująca układy i urządzenia elektroniczne. Od ponad 40 lat specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu najnowszych technologii z zakresu elektroniki oraz informatyki w medycynie. Stała, wieloletnia współpraca z prestiżowymi placówkami naukowymi zaowocowała powstaniem wysokiej klasy aparatury medycznej do diagnostyki neurofizjologicznej pod marką EEGDigiTrack.

Od wielu lat nasz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów i informatyków nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami oraz polepszeniem jakości i funkcjonalności naszych aparatów. Dzięki temu co kilka miesięcy wprowadzamy nowe wersje urządzeń i oprogramowania, a marka Elmiko jest zawsze kojarzona z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla medycyny.

Aparaty medyczne

Z naszych aparatów EEG, Neurofeedback i CFM korzystają zarówno instytuty naukowe, uniwersytety, szpitale, jak i małe prywatne gabinety lekarskie w wielu krajach świata. Realizujemy także innowacyjne projekty naukowe z zakresu inżynierii biomedycznej, cyfrowego przetwarzania sygnałów biologicznych oraz zastosowania technologii VR w medycynie.

Dzięki naszemu udziałowi w prestiżowych konkursach, finansowanych ze środków Unii Europejskiej, możemy wdrażać najnowsze technologie i opracowywać aparaturę medyczną przyszłości, która jest już stosowana w najbardziej zaawansowanych i prestiżowych ośrodkach medycznych na świecie.

Publikacje i poszerzanie wiedzy o psychiatrii i neurologii

Elmiko wspomaga także działalność dydaktyczną i wydawniczą, przyczyniając się do popularyzacji wiedzy z zakresu psychiatrii i neurologii. Możemy się poszczycić wieloma publikacjami autorstwa znanych naukowców. Najnowszą naszą publikacją jest pierwszy w Polsce oficjalny podręcznik do szkoleń licencyjnych dla specjalistów i terapeutów EEG Biofeedback (tom 1 i 2), wydany we współpracy z Polskim Towarzystwem Neurofizjologii Klinicznej.

W Ośrodku Kształcenia Medycznego AKSON od 2003 roku prowadzimy warsztaty dla lekarzy z zakresu analizy i interpretacji zapisów EEG, warsztaty dla techników EEG, warsztaty EEG Biofeedback oraz warsztaty EMG i potencjałów wywołanych, podczas których uczestnicy mogą rozwinąć swoje umiejętności oraz uzyskać licencję PTNK. Wykładowcami są uznani neurolodzy i neurofizjolodzy. Elmiko jako jedyna firma w Polsce uzyskała akredytację Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej na prowadzenie szkoleń do licencji EEG dorosłych i dzieci, EEG dla techników, EMG, oraz EEG BIOFEEDBACK. Udział w naszych warsztatach jest również aprobowany przez Izbę Lekarską – przyznawane są punkty edukacyjne.

Rozwój Elmiko

Elmiko eksportuje swoje produkty do wielu krajów na różnych kontynentach. Poza własną produkcją, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu uznanych na świecie producentów sprzętu medycznego. Dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 13485:2012 certyfikowany przez firmę TÜV Rheinland. Posiadamy także medyczny certyfikat CE na wszystkie nasze produkty.

Ostatnie lata to okres dynamicznego rozwoju naszej firmy. Dziś jesteśmy firmą o ukształtowanym profilu działania i ustalonej pozycji lidera na rynku aparatury EEG w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowany i kompetentny zespół gwarantują najwyższą jakość produkowanej aparatury. Dzisiaj Elmiko to synonim najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Gwarantujemy najwyższy światowy standard aparatury, zdalnego wsparcia technicznego i szkoleń prowadzonych on-line dla naszych klientów pracujących również w najodleglejszych miejscach na świecie.

Elmiko dziś

Dziś, po ponad 40 latach doświadczeń, struktura GRUPY Elmiko to dojrzały i sprawnie zorganizowany holding trzech firm:

  • Elmiko Biosignals sp. z o.o. – koncentruje się na działalności badawczo-rozwojowej, produkcyjnej oraz dystrybucji na terenie Polski
  • Elmiko Medical sp. z o.o. – jest dystrybutorem w Polsce i na świecie wszystkich produktów własnych Elmiko (aparatury EEG, CFM, NEUROFEEDBACK) pod marką EEGDigiTrack, a także przedstawicielem w Polsce czołowych światowych producentów sprzętu medycznego
  • Ośrodek Kształcenia Medycznego AKSON – jest nowoczesnym ośrodkiem szkoleniowym i licencyjnym dla lekarzy, pielęgniarek i techników medycznych

Tak zorganizowana struktura firm GRUPY Elmiko pozwala na komplementarną i profesjonalną obsługę naszych Klientów, a przede wszystkim skuteczniejszą i bardziej wydajną pomoc pacjentom korzystającym z naszej aparatury.

Słowo

od założyciela firmy

„Historia Elmiko rozpoczęła się w 1978 roku od założenia przeze mnie pierwszej własnej działalności, co wcale nie było takie proste w panującym wówczas ustroju. Celem powstania firmy było prowadzenie prac nad konstrukcją i oprogramowaniem aparatury medycznej do badań mózgu. Skupienie się na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych w medycynie pozwoliło mi na stworzenie, wraz z moim wspaniałym zespołem, najwyższej na świecie jakości rozwiązań EEG, w tym Neurofeedback.”

– Zbigniew Niedbalski

elmiko biosignals sp. z o.o.

ul. K. Jeżewskiego 5c/7
02-796 Warszawa
tel: 22 644 37 37

© 2021 ELMIKO BIOSIGNALS SP. Z O.O.

DODATKOWE INFORMACJE

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ!

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – [nazwa firmy]. [adres], w zakresie: imię i nazwisko, adres email lub telefon, w celach sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy]. oraz w celu przesłania do mnie informacji zwrotnej i nawiązania ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO [nazwa firmy], poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej [adres email]. lub na piśmie, na adres [nazwa firmy], [adres], oświadczenia zawierającego stosowne żądanie co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO [nazwa firmy]; mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z nie otrzymywaniem informacji dotyczących sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy], a także z otrzymaniem informacji zwrotnej i nawiązaniem ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych zawartych w formularzu w związku z prowadzoną przez Spółkę działalnością gospodarczą, w szczególności w celach marketingowych, handlowych oraz informacyjnych, a także wykonywania obowiązków wynikających z ewentualnie zawartych umów.

Administratorem danych osobowych jest ELMIKO BIOSIGNALS sp. z o.o. z siedzibą w 05-822 Milanówku, ul. Sportowa 3, REGON: 36740677500000, NIP: 5291817032, adres mailowy w sprawach danych osobowych: rodo@elmiko.pl

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Spółki lub drogą listowną. Pełna klauzula informacyjna jest dostępna pod adresem: https://www.elmiko.pl/pl/content/22-polityka-prywatnosci lub w siedzibie Spółki.