Dofinansowanie na biofeedback w 2022

W maju 2022 roku rozpocznie się kolejny nabór wniosków do programu Aktywna Tablica.

  • Nie posiadasz sprzętu do neuroterapii w swojej placówce? Złóż wniosek o NeuroFeedback lub tDCS!
  • Posiadasz już taki sprzęt? Zawsze możesz go rozbudować lub zakupić produkt, który uzupełni terapię!

  • Masz pytania?
  • Nie znasz tych metod?
  • Nie wiesz jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy?
  • Masz problemy z wypełnieniem wniosku?

Nie przejmuj się i zgłoś się do nas! ELMIKO jest firmą z ponad 40 letnim doświadczeniem, zaufaj nam tak jak tysiące zadowolonych klientów w Polsce i za granicą!

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Zgoda na przetwarzanie danych (obowiązkowa)

Zgoda na otrzymywanie newslettera

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – [nazwa firmy]. [adres], w zakresie: imię i nazwisko, adres email lub telefon, w celach sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy]. oraz w celu przesłania do mnie informacji zwrotnej i nawiązania ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO [nazwa firmy], poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej [adres email]. lub na piśmie, na adres [nazwa firmy], [adres], oświadczenia zawierającego stosowne żądanie co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO [nazwa firmy]; mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z nie otrzymywaniem informacji dotyczących sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy], a także z otrzymaniem informacji zwrotnej i nawiązaniem ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych zawartych w formularzu w związku z prowadzoną przez Spółkę działalnością gospodarczą, w szczególności w celach marketingowych, handlowych oraz informacyjnych, a także wykonywania obowiązków wynikających z ewentualnie zawartych umów.

Administratorem danych osobowych jest ELMIKO BIOSIGNALS sp. z o.o. z siedzibą w 05-822 Milanówku, ul. Sportowa 3, REGON: 36740677500000, NIP: 5291817032, adres mailowy w sprawach danych osobowych: rodo@elmiko.pl

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Spółki lub drogą listowną. Pełna klauzula informacyjna jest dostępna pod adresem: https://www.elmiko.pl/pl/content/22-polityka-prywatnosci lub w siedzibie Spółki.