Najwyższej jakości aparaty EEG. Nowatorskie oprogramowanie, tworzone zgodnie
z oczekiwaniami klientów i we współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi. Sprawny
i szybki serwis dostępny w każdej chwili z dowolnego miejsca na świecie. To wyznaczniki pracy Elmiko, dzięki którym firma jest liderem na polskim rynku.

Kiedy śp. Zbigniew Niedbalski ponad 40 lat temu zakładał Elmiko, chyba nie spodziewał się, że firma tak szybko zyska uznanie odbiorców i na stałe wpisze się w krajobraz badań ludzkiego mózgu i systemu nerwowego. W Elmiko od samego początku ważny był człowiek i innowacyjne rozwiązania, które miały służyć jego dobrostanowi.

Nasze największe atuty? To przede wszystkim doskonała kadra. Mądrzy, zaangażowani ludzie, którzy z nami pracują. A także wierność ideałom określonym przez twórcę Elmiko, mojego Tatę – czyli służba człowiekowi. Praca na rzecz poprawy jego zdrowia i komfortu życia, ale także tworzenie przyjaznego, stymulującego środowiska pracy. Trzecim, istotnym elementem naszej filozofii działania jest stała, ścisła współpraca ze środowiskami naukowymi
i medy
cznymi. Od ich idei i potrzeb wszystko się zaczyna. My nadajemy temu wymiar techniczny – uważa Paweł Niedbalski, współwłaściciel Elmiko.

To właśnie zespół ELMIKO zaprojektował, a następnie wyprodukował moduł cyfrowy zdolny do współpracy z analogowym EEG. Byliśmy prekursorami pierwszych polskich aparatów EEG. Już na początku lat 90. powstał EEGDigiTrack, w kolejnych odsłonach wzbogacany o nowe funkcjonalności działania: PSG, ERP, VEP, VIDEO, BIOFEEDBACK I CFM. Mają one zastosowanie
w wielu różnych obszarach diagnostyki medycznej, leczenia i terapii chorób
i zaburzeń neurologicznych. Postawienie na jakość i innowacyjność szybko przyniosło efekty biznesowe. Dziś firma szczyci się 80% udziałem w krajowym rynku!

– Zdecydowanie jesteśmy liderem wśród polskich producentów urządzeń EEG.
W wielu miejscach: klinikach, szpitalach, przychodniach, gabinetach terapeutycznych, placówkach oświatowych znajdziecie nasz sprzęt. W Polsce sprzedaliśmy już około 3000 aparatów EEG w różnych konfiguracjach
– podkreśla Stanisław Jagodziński, Kierownik Działu Kompletacji Aparatury Medycznej.

Elmiko konsekwentnie rozwija sprzedaż za granicą. Eksportuje swoje produkty do krajów na kilku kontynentach.

Dziś nasi odbiorcy to nie tylko kraje europejskie, ale też azjatyckie i afrykańskie. Nowoczesne rozwiązania marketingowe połączone z udziałem
w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, takich jak targi Medica, pozwalają nam na coraz szerszą ekspansję
– uważa Paweł Szufliński, Specjalista ds. eksportu.

Liczba nowych kontraktów i ich dywersyfikacja geograficzna spowodowała konieczność uruchomienia usługi zdalnego serwisu i pomocy technicznej on-line. Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe, szybkie wsparcie niezależnie od kraju,
w którym korzystają z urządzeń ELMIKO.

Sprzęt Elmiko posiada status wyrobu medycznego, co obliguje nas do serwisu przez okres 10 lat. Serwisujemy sprzęt na terenie Polski oraz całego świata, zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie – deklaruje Rafał Adamczyk, Koordynator Działu Serwisu.

Skupiamy się na rozwijaniu mobilności nie tyle samych urządzeń, co dostępu do wyników badań personelu medycznego z dowolnego miejsca. Daje to ogromne możliwości szybszej diagnozy, konsultowania wyników ze specjalistami z innych ośrodków czy nawet krajów, stałego wglądu w zapis badania – dodaje Paweł Ogniewski, Główny Programista, Architekt Systemów Informatyki Medycznej.

Warto podkreślić, że Elmiko jest także wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu uznanych na świecie producentów sprzętu medycznego. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

https://www.elmiko.pl/pl/kontakt

elmiko biosignals sp. z o.o.

ul. K. Jeżewskiego 5c/7
02-796 Warszawa
tel: 22 644 37 37

© 2021 ELMIKO BIOSIGNALS SP. Z O.O.

DODATKOWE INFORMACJE

ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ!

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (dalej: „ADO”) – [nazwa firmy]. [adres], w zakresie: imię i nazwisko, adres email lub telefon, w celach sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy]. oraz w celu przesłania do mnie informacji zwrotnej i nawiązania ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy ADO [nazwa firmy], poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej [adres email]. lub na piśmie, na adres [nazwa firmy], [adres], oświadczenia zawierającego stosowne żądanie co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych ADO [nazwa firmy]; mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z nie otrzymywaniem informacji dotyczących sprzedaży produktów i usług [nazwa firmy], a także z otrzymaniem informacji zwrotnej i nawiązaniem ze mną kontaktu przez [nazwa firmy].

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych zawartych w formularzu w związku z prowadzoną przez Spółkę działalnością gospodarczą, w szczególności w celach marketingowych, handlowych oraz informacyjnych, a także wykonywania obowiązków wynikających z ewentualnie zawartych umów.

Administratorem danych osobowych jest ELMIKO BIOSIGNALS sp. z o.o. z siedzibą w 05-822 Milanówku, ul. Sportowa 3, REGON: 36740677500000, NIP: 5291817032, adres mailowy w sprawach danych osobowych: rodo@elmiko.pl

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Spółki lub drogą listowną. Pełna klauzula informacyjna jest dostępna pod adresem: https://www.elmiko.pl/pl/content/22-polityka-prywatnosci lub w siedzibie Spółki.